top of page

Czy Notes dogpro.note jest dla Ciebie?Planowanie psich aktywności, nigdy wcześniej nie było tak proste !Od dnia premiery Notesu - 01.07.2022r, , inspirujemy innych do działania, pokazując, że notowanie, a nawet planowanie psich aktywności to coś od czego powinno się zacząć aby zrobić krok w stronę wspólnego sukcesu. Rozpoczynając swoją przygodę z psim światem, chcemy aby nasz pupil miał z nami jak najlepiej. Staramy się zaspokoić wszystkie jego potrzeby zaczynając od potrzeby gryzienia, kończąc na wysiłku fizycznym. Jednak z czasem, nie zauważamy, że to co robimy może stać się monotonne, mało kreatywne bądź nie znajdujemy czasu na odpoczynek. Rozpisanie tych wszystkich czynności, pomaga nam usystematyzować sobie pewne elementy treningu, zaplanować odpowiednio dni z psiakiem uwzględniając wszystkie jego potrzeby czy chociażby niezbędne wizyty u weterynarza bądź innego specjalisty.


Pogląd na nasze plany z tzw. "lotu ptaka", zachęca do przemyśleń, do wyciągnięcia wniosków i wprowadzenia zmian w naszym wspólnym życiu.

Notes od dogpro.note to umożliwa.


Dzięki niemu, wszystkie nasze psie sprawy są w jednym miejscu. Z każdym miesiącem możemy zaplanować to co istotne tj. wizyty u weterynarza, ważne wydarzenia czy zaplanowane aktywności.


Każdy miesiąc, zawiera układ niedatowany w postaci tabeli miesiąca oraz układu tygodniowego. Można rozpisać tam to, co czeka nas w najbliższych dniach, dzięki temu już "z góry" wiemy jak możemy (lub powinniśmy) spędzić dzień np. po stresującej wizycie u weterynarza lub kiedy i z jaką intensywnością zrealzizować trening.

Dodatkowa strona na kontrolę nawyków zachęci do wprowadzenia pewnej rutyny w naszym wspólnym życiu. Można tam zapisać częstotliwość długich spacerów, miejsca na socjalizację, różnorodność ćwiczonych technik czy chociażby dni w których czyściliśmy psiakowi zęby.


Na koniec miesiąca, warto zrobić rachunek sumienia. Dedykowane strony pozwolą podsumować wspólne sukcesy, realizację planów czy trudności, które napotkaliśmy po drodze. Dzięki temu, w kolejnym miesiącu zmienimy strategię działania, która przybliży nas do realizacji celu !Zastanawiasz sie jak można jeszcze wykorzystać Notes? Obejrzyj nasz filmik, który został stworzony razem z naszymi Ambasadorkami.

Jest to drugie wydanie Notesu, które powstało w dwóch różnych wersjach:
☝️Jeśli jesteś osobą początkująca, to specjalnie dla Ciebie powstała wersja Notesu na okres 3 miesięcy, dzięki której przekonasz się czy planowanie wspólnych treningów jest właśnie dla ciebie. 🤗​☝️A jeśli wiesz już na czym polega notowanie,, wypróbuj wersji na okres 6 miesięcy i obserwuj jak wasz postęp treningowy rośnie z każdym miesiącem !🥳🔥


To jak ?

Gotów na wspólną przygodę ?😎

32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page