top of page

Naklejki dogpro - zbierz je wszystkie!

Zaktualizowano: 26 paź 2023


Czy mamy tu wielbicieli naklejek? Aktualnie w sprzedaży mamy ponad 60 różnych arkuszy tematycznych naklejek, dzięki którym Wasze notatki staną się różnorodne a zarazem bardzo ciekawe ze względu na swoją formę.


Naklejki, motywują Nas do notowania. Sprawiają, że za pomocą jednej ikony jesteśmy wstanie przekazać znacznie więcej informacji, a co najważniejsze - zanotować to co ważne szybko i przyjemnie. Dodatkowo, czytelne, przejrzyste i estetycznie wypełnione strony w Notesie, zachęcają Nas do dalszej pracy nie tylko nad sobą, ale i z psem! Po wielu rozmowach z Wami - klientami, widzimy że naklejki potrafią Was mocno zmotywować do działania. Przyklejenie naklejki po dobrym treningu z psem czy długim spacerze stanowi dla Was nagrodę. To niesamowite, ile może zdziałać jedna mała naklejka <3 Psst... zerknij na notatki naszych Klientów w sekcji Inspiracje! Możesz tam zobaczyć, w jaki sposób oni wykorzystują swoje naklejki :) A jeśli chcesz aby twoje zdjęcie znalazło się w galerii - napisz do mnie!

Spis arkuszy naklejek Rodzina arkuszy naklejek, sukcesywnie się powiększa w oparciu o Wasze potrzeby. Dlatego też, aby mieć pod kontrolą to co już jest w Waszym posiadaniu, został stworzony arkusz ze spisem wszystkich dostępnych arkuszy naklejek. Dzięki niemu, zorientujesz się jakich naklejek Wam brakuje, a nawet zanotujesz pomysł na nowe! Wystarczy tylko, że pobierzesz ten plik, wydrukujesz i powiesisz w widocznym miejscu. Z łatwością zaczniesz operować wszystkimi ikonami tworząc notatki, i już o żadnej nie zapomnisz !

Spis naklejek_2110
.pdf
Pobierz PDF • 2.89MB


49 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page