top of page

Nowe wydanie Notesów - przedsprzedaż!Długo zapowiadane wydanie drugie Notesów dla aktywnych psów i ich właścicieli, już dostępne w przedsprzedaży ! 🔥 🥳


Praca nad nowym nakładem trwała dosyć długo. Chciałyśmy stworzyć wersje Notesu, która będzie odpowiedzią na Wasze potrzeby. Dzięki osobom które korzystały (i korzystają nadal) z pierwszego wydania, a także tym które nie odważyły się jeszcze zakupić swojego egzemplarza ogromnie dziękujemy za pomoc❤️


Mamy nadzieje, ze Wydanie drugie również skradnie Wasze serca, zachęci do wspólnej pracy z psem i sprawi ze wasza motywacja osiągnie wyżyny Waszych możliwości !🔥💪Co zmieniło się w Notesie?


Żródło: Profil dogpro.note: https://www.instagram.com/p/CubAU08odyH/


Wszystkie wasze uwagi, sugestie i propozycje zmian, starałyśmy się przenieść na strony w Notesie, tak aby nadal zachował on swój charakter, a zarazem zawierał coś nowego 🤭


Zadbałyśmy o komfort notowania. Zwiększona została ilość pustych stron, na których z łatwością można rozpisać szczegółowo trening czy najważniejsze informacje z warsztatów czy seminarium. Uprościłyśmy tabele w poszczególnych sekcjach Notesu, tak aby dać Wam dużo większą dowolność notowania, a zarazem wskazać najważniejsze obszary o które warto zadbać podczas tworzenia codziennych notatek.

Dodałyśmy sekcję merytoryczną, w której krok po kroku wyznaczysz Wasz wspólny cel np. treningowy na dany okres czasu np. 6 miesięcy. Dzięki temu, będzie Wam zdecydowanie łatwiej trzymać się ustalonego planu, bądź w dowolnej chwili sprawdzić czy obrana strategia z biegiem czasu nadal ma sens. Usunęłyśmy zbędne tabele oraz sekcje w notesie. Wszystko po to, aby skupić się na tym co najważniejsze - czyli Waszych wspólnych osiągnięciach, sukcesach czy trudnościach nad którymi warto popracować.


....i wiele wiele więcej. Którą wersję wybrać? Nowe wydanie = nowe pomysły.


Miniony rok sprawił, że wiele opiekunów psów zaczęło świadomie planować psie aktywności, Ba, co poniektórzy już nie wyobrażają sobie życia bez codziennych notatek, podsumowań z treningów czy niepożądanych zachowań psa/psów. Jednak, są też osoby które potrzebują wsparcia. Nie wiedza od czego zacząć, po co mają to robić i przede wszystkim jakie korzyści im to przyniesie. Wychodząc na przeciw, stworzyłyśmy wersję Notesu, która wystarczy na okres 3 miesięcy notowania. Jest to idealny czas, aby przekonać się czy takie notowanie jest nam potrzebne, czy dzięki niemu nasze wspólne życie z psem staje się prostsze, czy może wręcz przeciwnie.

Notes na okres 3 miesięcy, sprawdzi się więc idealnie dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Notesem.


Poszczególne sekcje w notesie ułatwią przejście przez proces planowania, wyznaczania celu, który zazwyczaj sprawia wiele problemów opiekunom psów, a także zachęci i zmotywuje do dalszej pracy.


Notes na okres 6 miesięcy, jest dla osób, które nie boją się wyzwań i wiedzą, że notowanie przynosi ogromne korzyści w ich wspólnym życiu.Wybierz swoją wersję i zacznij przygodę z planowaniem psich aktywności!

Przedsprzedaż trwa do poniedziałku 10.07!


33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page