top of page

Jesteśmy stacjonarnie w Warszawie! Dogpro.note u Wojtków

dogpro stacjonarnie


Rok 2019, Kiedy dowiedziałam się że Zosia i Piotr Wojtków wydali swoją pierwszą książkę, wiedziałam że powinna znaleźć się na mojej półce wśród innych książek na temat psów i interpretacji ich zachowań. Premiera książki, odbyła się w Warszawie, na której można było zdobyć autografy i skorzystać z krótkiej porady behawioralnej. Oczywiście że nie mogło mnie na niej zabraknąć! :)) To był czas kiedy w naszym domu pojawiła się Psotka. Kundelek, o wadze ok. 7 kg przypominający rasę Corgi o sportowej sylwetce. Wtedy też, chłonęłam wiedzę na temat psów jak gąbka, a razem z Psotką rozpoczynałyśmy przygodę z Agility (ale o tym innym razem). W tamtym okresie, zupełnie nie myślałam o własnej marce. Jeśli ktoś wtedy, powiedziałby mi, że za kilka lat będę miała własne produkty u nich w sklepie... to nie uwierzyłabym. A jednak!


dogpro stacjonarnie!

dogpro stacjonatnie

fot. Sandra Dźwigulska

Dziś, po tych 5-ciu latach, po 1,5roku istnienia marki dogpro - STAŁO SIĘ. Produkty dogpro, pojawiły się w pierwszym sklepie stacjonarnym u Wojtków - "psieróżne rzeczy." Na Warszawskim Mokotowie.

Na półkach znajdziecie takie produkty jak :

- Notesy 3msc i 6 msc

- Naklejki tematyczne,

- Piłki na taśmie Biothane (miękkie, twarde, ażurowe i świecące w ciemności)

- Buckety, czyli koszyczki na piłkę,

- Czapki jesienno/zimowe. Myślę że to zakończenie roku możemy wpisać na listę " udanych i niespodziewanych" wydarzeń. a Was zapraszam do sklepu, wpadnijcie z psiakiem i sprawdźcie sami co ciekawego mają w asortymencie!
11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page